«Мектеп кітапханасындағы функционалдық сауаттылықтың өзекті нысандары» тақырыбында семинар

Мектеп кітапханашыларының кәсіби біліктілігін арттыру, функционалдық сауаттылықты дамытудың заманауи әдістерімен танысу және тәжірибе алмасу мақсатында мектеп кітапханаларының жұмысын ұйымдастыру бойынша семинар өтті. Іс-шара Қарағанды қаласындағы химия-биологиялық бағыттағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің базасында ұйымдастырылды.Семинар барысында оқу сауаттылығы дағдыларын қалыптастыруға, сыни ойлауды қалыптастыру бойынша мәтінмен жұмыс істеуге және ақпаратпен жұмыс істеу дағдыларына, түйіндеме дағдыларын дамытуға және т. б. ерекше назар аударылды. Семинарға қатысушыларға «Көлеңкелі поэзия», «Write around», «Тарсия» әдісі, «Әңгімені жалғастыр» және «Keyword Hexagon» сияқты жұмыс түрлерімен танысуға мүмкіндік берілді. Семинар жаңа білімнің қайнар көзі ғана емес, сонымен қатар әрі қарайғы зерттеулер мен практикалық жұмыстарға шабыт болды.Семинар на тему «Актуальные формы функциональной грамотности в школьной библиотеке»С целью повышения профессиональной квалификации школьных библиотекарей, знакомства с современными методами развития функциональной грамотности и обмена опытом прошел семинар по организации работы школьных библиотек. Мероприятие состоялось на базе Назарбаев Интеллектуальной школы химико-биологического направления г. Караганды.В ходе семинара особое внимание было уделено формированию навыков грамотности чтения, работе с текстом по формированию критического мышления и навыкам работы с информацией, развитию навыков резюмирования и т.д. Посетителям семинара предоставилась возможность ознакомиться с такими формами работы, как: «Затемненная поэзия», «Write around», Метод «Тарсия», «Продолжи свою историю» и «Keyword Hexagon».Семинар был не только источником новых знаний, но и вдохновением для дальнейших исследований и практической работы.

Возможно, это изображение текст
Возможно, это изображение 7 человек