Расписание кружковых занятий

ДҮЙСЕНБІ/ПОНЕДЕЛЬНИК/MONDAY

Көркем-эстетикалық Художественно-эстетическое Artistic and aesthetic Фортепиано
Piano
Казбекова Агиля Турлыбековна 16.20-17.00 7-9 сыныптар/классы/grades Жиын зал
Актовый зал
Assembly Hall
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Биология пәнінен олимпиадаға дайындық Олимпиадная подготовка по биологии
Olympiad preparation in biology
Ануарбек Максат Кайратулы 15.35-17.00 7-8 сыныптар/классы/grades ХБ-304
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
MUN Conference Оматаева Гульнара Кылышпаевна 17.00-18.00 11- сыныптар/классы/grades Т-204

Sport
Волейбол
Волейбол
Volleyball
Кулькашар Куанышбек Олжабаевич 17.00-18.00 10-12 сыныптар/классы/grades Кіші спорт зал
Малый спортивный зал
Small sports hall

Sport
Волейбол
Волейбол
Volleyball
Кулькашар Куанышбек Олжабаевич 16.00-17.00 7-9 сыныптар/классы/grades Кіші спорт зал
Малый спортивный зал
Small sports hall

Sport

Football (boys)
Конакбаев Багылан Аманжанович 16.00-17.00 7-8 сыныптар/классы/grades Үлкен спорт зал
Большой спортивный зал
Large sports hall

Sport

Football (boys)
Конакбаев Багылан Аманжанович 17.00-18.00 9 сыныптар/классы/grades Үлкен спорт зал
Большой спортивный зал
Large sports hall

Sport
Шахмат
Шахматы
Chess
Какибаев Ардак Жуматович 15.35-16.15 9-11 сыныптар/классы/grades Шахмат клубы
Шахматный клуб
Chess club
Көркем-эстетикалық Художественно-эстетическое Artistic and aesthetic Графика және кескіндеме
Графика и живопись Graphics and painting
Жумабеков Джамбул Салкенович 16.00-17.00 7-11 сыныптар/классы/grades ХБ-103
Көркем-эстетикалық Художественно-эстетическое Artistic and aesthetic Қыш құю өнері
Гончарное дело
Pottery
Жамелов Каиржан Женисович 17.00-18.00 7-9 сыныптар/классы/grades NIS Engineering

Sport
Тоғыз құмалақ Калкаманов Абылай Ерланович 16.25-17.05 9-12 сыныптар/классы/grades Г-204
Декоративті-қолданбалы өнер
Декоративно-прикладное
Arts and crafts
Дизайн-студиясы
Дизайн-студия
Design-studio
Катанцева Светлана Хайдаровна
15.35-17.05 7-11 сыныптар/классы/grades Дизайн-студиясы
Дизайн-студия
Design-studio

СЕЙСЕНБІ/ВТОРНИК/TUESDAY

Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Орыс тілі мен әдебиеті пәнінен олимпиадаға дайындық
Олимпиадная подготовка по русскому языку и литературе
Olympiad preparation in Russian language and literature
Королёва Анастасия Евгеньевна 16.00-17.00 7-9 сыныптар/классы/grades Т-304
Көркем-эстетикалық Художественно-эстетическое Artistic and aesthetic Домбыра
The dombra
Омарова Акжан Шакаримовна 15.30-18.50 8-12 сыныптар/классы/grades Театр студиясы
Театральная студия
Drama room
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Өзін-өзі дамыту клубы
Клуб Саморазвития
Self-development club
Жалмагамбетова Алия Ермековна
Тусупова Мейрамгуль Максутовна
16.25-17.05 7-9 сыныптар/классы/grades Г-214
Көркем-эстетикалық Художественно-эстетическое Artistic and aesthetic Фортепиано
Piano
Казбекова Агиля Турлыбековна 15.35-17.00 7-9 сыныптар/классы/grades Жиын зал
Актовый зал
Assembly Hall
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Пластмассаға арналған би кодтары
Танственные коды пластмасс
Dance codes for plastics
Тулеубекова Жанат Шакеновна 15.35-16.15 9-10 сыныптар/классы/grades ХБ-206
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Биология пәнінен олимпиадаға дайындық Олимпиадная подготовка по биологии
Olympiad preparation in biology
Ануарбек Максат Кайратулы 15.35-17.00 7-8 сыныптар/классы/grades ХБ-304

Sport

Basketball
Альбазаров Галымжан Каримович 16.00-17.00 7-9 сыныптар/классы/grades Үлкен спорт зал
Большой спортивный зал
Large sports hall

Sport

Basketball
Альбазаров Галымжан Каримович 17.00-18.00 10-12 сыныптар/классы/grades Үлкен спорт зал
Большой спортивный зал
Large sports hall

Sport
Волейбол
Волейбол
Volleyball
Кулькашар Куанышбек Олжабаевич 16.00-17.00 7-9 сыныптар/классы/grades Кіші спорт зал
Малый спортивный зал
Small sports hall
Көркем-эстетикалық Художественно-эстетическое Artistic and aesthetic  Мәнерлеп оқу және драма
Expressive reading and drama club
Есенжолова Айтжамал Оралхановна 17.00-18.00 7-9 сыныптар/классы/grades Т-102

Sport
ЖФД
ОФП
PE
Смагулов Бекнур Бекбаевич 17.00-18.00 10-12 сыныптар/классы/grades Тренажёрный залы
Тренажёрный зал
Gym
Көркем-эстетикалық Художественно-эстетическое Artistic and aesthetic Графика және кескіндеме
Графика и живопись Graphics and painting
Жумабеков Джамбул Салкенович 16.00-17.00 7-11 сыныптар/классы/grades ХБ-103

Sport
Шахмат
Шахматы
Chess
Какибаев Ардак Жуматович 15.35-16.15 9-11 сыныптар/классы/grades Шахмат клубы
Шахматный клуб
Chess club
Көркем-эстетикалық Художественно-эстетическое Artistic and aesthetic Музыка клубы
Клуб лёгкой музыки
Music club
Нурбаев Жанибек Аскарович, Кенесов Мади Берикович (10Ғ) 15:35-16:15 7-11 сыныптар/классы/grades Т-101
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
NIS Valley Амиреулы Улагат, Шаяхметов Әділ (12А), Мейрамова Малика (12В) 16:25-17:05 8-11 сыныптар/классы/grades ФМ-107
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Кітәпқүмарлық
Книгомания
Book mania
Дюсембекова Асем, Қабдыманатова Еркеназ 11А 15:35-16:15
(1 раз в месяц)
7-11 сыныптар/классы/grades NIS Engineering
Декоративті-қолданбалы өнер
Декоративно-прикладное
Arts and crafts
Дизайн-студиясы
Дизайн-студия
Design-studio
Катанцева Светлана Хайдаровна
15.35-17.05 7-11 сыныптар/классы/grades Дизайн-студиясы
Дизайн-студия
Design-studio

СӘРСЕНБІ/СРЕДА/WEDNESDAY

Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Математика пәнінен олимпиадаға дайындық Олимпиадная подготовка по математике
Olympiad preparation in mathematics
Гульманов Нуртай Кудайбергенович 15.35-17.00 8 сыныптар/классы/grades ФМ-302
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Биология пәнінен олимпиадаға дайындық Олимпиадная подготовка по биологии
Olympiad preparation in biology
Ануарбек Максат Кайратулы 15.35-17.00 7-8 сыныптар/классы/grades ХБ-304
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
MUN Conference Оматаева Гульнара Кылышпаевна 17.00 -18.00 7-12- сыныптар/классы/grades Т-204

Sport

Football (boys)
Конакбаев Багылан Аманжанович 16.00-17.00 7-8 сыныптар/классы/grades Үлкен спорт зал
Большой спортивный зал
Large sports hall

Sport

Basketball
Альбазаров Галымжан Каримович 17.00-18.00 7-9 сыныптар/классы/grades Кіші спорт зал
Малый спортивный зал
Small sports hall
Көркем-эстетикалық Художественно-эстетическое Artistic and aesthetic Графика және кескіндеме
Графика и живопись Graphics and painting
Жумабеков Джамбул Салкенович 16.00-17.00 7-11 сыныптар/классы/grades ХБ-103
Көркем-эстетикалық Художественно-эстетическое Artistic and aesthetic Қыш құю өнері
Гончарное дело
Pottery
Жамелов Каиржан Женисович 17.00-18.00 7-9 сыныптар/классы/grades NIS Engineering

Sport
Волейбол
Волейбол
Volleyball
Кулькашар Куанышбек Олжабаевич 17.00-18.00 10-12 сыныптар/классы/grades Үлкен спорт зал
Большой спортивный зал
Large sports hall
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Books and Tea Алимжанова Дилорам Юрьевна 16.15-17.00 7 сынытар/классы/ grades Т -202
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
FACTS Волчков Дмитрий Викторович
Дасаева София
Ким Инна
(9Е)
15:35-16:15 7-9 сынытар/классы/ grades Г-102
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Химия пәнінен олимпиадаға дайындық OUR FUTURE
Олимпиадная подготовка по химии OUR FUTURE
Olympic preparation chemistry OUR FUTURE
Жусупов Смагул Максутович
Алиева Батима Муратовна
Акпаева Гульзара Имантаевна
16.25-17.05 7-8 сынытар/классы/ grades Г-208
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
«Justice League» клубы
Club «Justice League»
Тусупова Мейрамгуль Махсутовна  16.25-17.05 8-12 сыныптар/классы/grades Жиын зал
Актовый зал
Assembly Hall
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
WIKIPEDIA Мустафина Арайлым Куандыковна
Балапаш Аяулым Руслановна
16.25-17.05 7-12 сыныптар/классы/grades Оранжерея
Оранжерея
Greenhouse

Sport
Шахмат
Шахматы
Chess
Какибаев Ардак Жуматович 15.35-16.15 9-11 сыныптар/классы/grades Шахмат клубы
Шахматный клуб
Chess club
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Мектеп толқыны
Школьная волна
School’s wave
Жанат Инабат Күндізбай Мадина (11Ғ) 16.25-17.05 7-12 сыныптар/классы/grades Театр студиясы
Театральная студия
Drama room
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
NISKMEDIACLUB Рашид Амина (12B) 16.25-17.05 7-12 сыныптар/классы/grades Мультимедиа Мультимедиа Multi8media
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Luminary Club Зибатқалиев Нурмухамед (11А) 16.25-17.05 7-12 сыныптар/классы/grades Г-207
Декоративті-қолданбалы өнер
Декоративно-прикладное
Arts and crafts
Дизайн-студиясы
Дизайн-студия
Design-studio
Катанцева Светлана Хайдаровна 15.35-17.05 7-11 сыныптар/классы/grades Дизайн-студиясы
Дизайн-студия
Design-studio
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Физикалық мозаика
Physical mosaic
Аукенов Тельман Махсатұлы Әбубәкір Айерке Сәбитқызы 16.00-17.00 8-9 сыныптар/классы/grades ФМ-106
Рухани-адамгершілік
Духовно-нравственное
Moral education
Ұрпақтар сабақтастығы Мекеева Бахыт Тайтолеуовна 16.25-17.05 7-12 сыныптар/классы/grades Г-102
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Физика пәнінен олимпиадаға дайындық Олимпиадная подготовка по физике
Olympiad preparation in physics
Бейсенбекова Майя Сагандыковна Тәжібай Нарымбет Махамбетқұлұлы 16.00-17.00 7-9 сыныптар/классы/grades ФМ-101

БЕЙСЕНБІ/ЧЕТВЕРГ/THURSDAY

"Әскери
Военное
Military"
Мерген
Стрелок
Mergen
Искаков Алимхан Фазылханович 16.30-17.30 7-11 сыныптар/классы/grades "АӘД,
НВП
"
Көркем-эстетикалық Художественно-эстетическое Artistic and aesthetic Фортепиано
Piano
Казбекова Агиля Турлыбековна 16.20-17.00 7-9 сыныптар/классы/grades Жиын зал
Актовый зал
Assembly Hall
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
`BioMedia` атты үйірме. Биоинформатикалық бағыт
`BioMedia`
Абдикашева Айгерим Аманжоловна,
Ибраева Айгул Омаровна
15:35-17:00 7-9 сыныптар/классы/grades Г-209
Көркем-эстетикалық Художественно-эстетическое Artistic and aesthetic Графика және кескіндеме
Графика и живопись Graphics and painting
Жумабеков Джамбул Салкенович 17.00-18.00 7-11 сыныптар/классы/grades ХБ-103
Көркем-эстетикалық Художественно-эстетическое Artistic and aesthetic Қыш құю өнері
Гончарное дело
Pottery
Жамелов Каиржан Женисович 17.00 — 18.00 7-9 сыныптар/классы/grades NIS Engineering
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Математика пәнінен олимпиадаға дайындық Олимпиадная подготовка по математике
Olympiad preparation in mathematics
Аманбеков Султан Мырзабекович 15.35-17.05 9 сыныптар/классы/grades ФМ-305

Sport
Футбол (қыздар)
Футбол (девушки)
Football (girls)
Смагулов Бекнур Бекбаевич 16.00-17.00 7-9 сыныптар/классы/grades Үлкен спорт зал
Большой спортивный зал
Large sports hall

Sport

Football (boys)
Смагулов Бекнур Бекбаевич 17.00-18.00 9-12 сыныптар/классы/grades Үлкен спорт зал
Большой спортивный зал
Large sports hall

Sport

Basketball
Альбазаров Галымжан Каримович 17.00-18.00 10-12 сыныптар/классы/grades Кіші спорт зал
Малый спортивный зал
Small sports hall
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Дебат
Дебаты
Debates Club
Мұхтарұлы Ғабит 16.00-17.00 7-12 сыныптар/классы/grades Г-219
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Шахмат клубы "Queen"
Шахматный клуб "Queen"
Chess Club "Queen"
Пирметова Дариға (12А)
Байсалбеков Азамат (10ҒҚ
Акимжанов Иса (10А)
Расиль Нурислам (10С)
Жалгасбай Рамазан (10Д)
16.25-17.05 7-9 сыныптар/классы/grades Шахмат клубы
Шахматный клуб
Chess club
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Қызығушылықтар клубы «Zinterest»
Клуб по интересам «Zinterest»
Interests club «Zinterest»
Дулатова Индира (11В) 16.25-17.05 7-12 сыныптар/классы/grades
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
NIS financial literacy club Есен Нұрғалы
Маханов Әлішер (12B)
16.25-17.05 7-10 сыныптар/классы/grades Г-101
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
English Speaking Club Маненова Дарина (12 B) 16.25-17.05 7-10 сыныптар/классы/grades Театр студиясы
Театральная студия
Drama room
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
NIS podcast Айкеев Сарқыт Садыханович, Тұрлұбай Ануар 11B ,
Алимбаев Абильмансур 11C
16:30-18.00 11-12 сыныптар/классы/grades, мұғалімдер/учителя/teachers NIS Engineering
Декоративті-қолданбалы өнер
Декоративно-прикладное
Arts and crafts
Дизайн-студиясы
Дизайн-студия
Design-studio
Катанцева Светлана Хайдаровна
15.35-17.05 7-11 сыныптар/классы/grades Дизайн-студиясы
Дизайн-студия
Design-studio
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Биология пәнінен олимпиадаға дайындық Олимпиадная подготовка по биологии
Olympiad preparation in biology
Ануарбек Максат Кайратулы 15.35-17.00 7-8 сыныптар/классы/grades ХБ-304

ЖҰМА/ПЯТНИЦА/FRIDAY
Көркем-эстетикалық Художественно-эстетическое Artistic and aesthetic Домбыра
The dombra
Омарова Акжан Шакаримовна 15.30-18.50 8-12 сыныптар/классы/grades Жиын зал
Актовый зал
Assembly Hall
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Математика пәнінен олимпиадаға дайындық Олимпиадная подготовка по математике
Olympiad preparation in mathematics
Гульманов Нуртай Кудайбергенович 15.35-17.05 8 сыныптар/классы/grades ФМ-302
Рухани-адамгершілік
Духовно-нравственное
Moral education
Еріктілер мектебі
Школа волонтеров
Volunteers school
Сеитова Гульнара Саменовна 16.25-17.05 7-12 сыныптар/классы/grades Театр студиясы
Театральная студия
Drama room

Sport

Football (boys)
Конакбаев Багылан Аманжанович 16.00-17.00 7-9 сыныптар/классы/grades Үлкен спорт зал
Большой спортивный зал
Large sports hall

Sport

Football (boys)
Смагулов Бекнур Бекбаевич 17.00-18.00 9-12 сыныптар/классы/grades Үлкен спорт зал
Большой спортивный зал
Large sports hall

Sport
ЖФД
ОФП
PE
Кулькашар Куанышбек Олжабаевич 16.00-17.00 7-9 сыныптар/классы/grades Тренажёрный залы
Тренажёрный зал
Gym
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Химия пәнінен олимпиадаға дайындық OUR FUTURE
Олимпиадная подготовка по химии OUR FUTURE
Olympic preparation chemistry OUR FUTURE
Жусупов Смагул Максутович
Алиева Батима Муратовна
Акпаева Гульзара Имантаевна
16.25-17.05 7-9 сыныптар/классы/grades ХБ-204
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Клуб "Что? Где? Когда?"
Клуб "Не? Қайда? Қашан?"
Club "What? Where? When?"
Байметова Жанар Рахматтуловна, Даужанова Венера Раяновна,
Ибраева Әлия Төлепбергенована
16.00-17.00 7-12 сыныптар/классы/grades ХБ-101
Экология және туризм
Экология и туризм
Ecology and tourism
ECO JELI NIS KARAGANDA Ахметжанов Асет Иманбекович 16.00-17.00 7-12 сыныптар/классы/grades Т-201
Декоративті-қолданбалы өнер
Декоративно-прикладное
Arts and crafts
Дизайн-студиясы
Дизайн-студия
Design-studio
Катанцева Светлана Хайдаровна
15.35-17.05 7-11 сыныптар/классы/grades Дизайн-студиясы
Дизайн-студия
Design-studio

Sport
Шахмат
Шахматы
Chess
Какибаев Ардак Жуматович 15.35-16.15 9-11 сыныптар/классы/grades Шахмат клубы
Шахматный клуб
Chess club
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
TEDx Абишева Мадина Нурлановна 16.25-17.05 7-10 сыныптар/классы/grades Г-204
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Физика пәнінен олимпиадаға дайындық"Олимпиадная подготовка по физике
Olympic preparation physics"
Бейсенов Алдияр Кескинбаев Еркебулан Бердыбеков Адилет (11Д) 15:35-17:05 7-11 сыныптар/классы/grades ФМ-103
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Биология пәнінен олимпиадаға дайындық Олимпиадная подготовка по биологии
Olympiad preparation in biology
Ануарбек Максат Кайратулы 15.35-17.00 7-8 сыныптар/классы/grades ХБ-304
Зияткерлік
Интеллектуальное
Intellectual
Reclub Жумабекова Мадина Маратовна
Цой Анастасия
Құрмантай Мәдина (11Е)
16.25-17.05 7-11 сыныптар/классы/grades Оранжерея
Оранжерея
Greenhouse